KOREAN DRAMA & KOREAN MOVİES & KOREAN ACTOR & ACTRESS & KOREAN MUSİC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

--- Röportaj 1 ---

YazarMesaj
HamSdLeY
Admin
Admin
HamSdLeY

Kadın

Favori Kore Dizisi : Boys Before Flowers
Meslek : Öğrenci
Rep Gücü : 46480

Kişi sayfası
Ruh Hali: Zararsız Zararsız
--- Röportaj 1 --- Empty
MesajKonu: --- Röportaj 1 ---   --- Röportaj 1 --- Icon_minitimeÇarş. Şub. 03, 2010 6:57 am

S:Okuldayken en iyi notunuz kaçtı ve en iyi kazandığınız sıralama kaçtı ??

Taeyang: Ben orta okulda 10.sıradaydım. Ancak lise döneminde matematik testinde bir 30 birde 100 çıktı.

G-Dragon: Lisedeyken en iyi puanım 87 diydi. YG ailesi aktiveteleri sırasında 64.dü. Sonra ailem yeniden puanları yükseltmemi istedi.(zılgıt yemiş) Sacannim (patronum Yang) böyle iyi bir ünlü olamassın dedi. En az 80 puan olcak dedi. Ben olsam okulu bırakacaktım. O zamanlarda testlerim 80 puan üzerindeydi.

Daesung: Bende henüz çaylakken en iyi puanım 85 ti. Ancak 8.sınıfta oyunlar yüzünden zorluklar oldu ve puanlarım 62 ye kadar düştü.

Seungri: En iyi 7.sınıf sırasında 81 puandı. Ama sonra dans başladı. ve sonra 40 almaya başladım...

TOP: Ben mi ?? Sadece bir kere yüksek bir puan almıştım. Çok iyi hatırlıyorum... Hiçbir zaman notlarım çok iyi değildi.

Bazen hayranlarınızı durdurmak istediğiniz zamanlar oluyor mu ne gibi olaylarla karşılıyorsunuz ?

Seungri: Tenimiz.. Bazı insanlar bize dokunarak yürüyorlar.

G-Dragon: Bazen bizim arabaya hediyelerini vermek için çok yanaşıyorlar.. Araba çarpmları gibi kazalar oluyor. Çok üzlüyoruz. Bazende gizlice bizi dinliyorlar. Gizli şeylerimizi öğrenmeye çalışıyorlar.

Taeyang: İnsanların arasına daha az gelmek istiyorum.

TOP: Bazen ailem için özür diliyorum.

Daesung: Bize dokunmayı seviyorlar ama bazen aşırı oluyor ))

Başka üyeye imreniyor musunz? ondan ne öğrenmek istersiniz.?

Daesung: Jiyong ! Liderlik ruhu var. Bunu nasıl yapıyor bilmek istiyorum.
Onun gibi insan çok fazla yok

G-Dragon: Hepimizin farklı kişilikleri var, hepsini öğrenmek istiyorum. Ama Tae Yang tam tersimdir. Tae Yang naziktir. Güzelce insanları bir şekilde rahatlatır. Çok içten. Bende öğrenmek istiyorum. Tae yang sakin bir yapıya sahip.

Taeyang: Daesung! Parlak bir gülümsemesi var. Her ne kadar bende çok gülümserim ama insanlar benim gülümsemem de bir hüzün görüyorlar.
Öyle söylüyorlar. Dae Sung hep parlak gülüşlü ve mutludur.

TOP: Seung Ri! Her zaman iyi bir iş yapar ve bitirir. ve verimli bir şekilde bitmiş olur. Ji Yong bunu yapamaz. Bunları öğrenmek istiyorum.

Seungri: TOP!..Mantıklıdır.. Ve o çok esprilidir. Ne olursa olsun ruhu öyle

S6: Lütfen ilk öpücüğünüzü detaylı tarif edin.. --- Röportaj 1 --- 782555 --- Röportaj 1 --- 782555 --- Röportaj 1 --- 782555

G-Dragon: Ben birinci sınıftayken benim evin önünde. Kız arkadaşımı hafifçe öptüm. Ben istedim çünkü onu seviyordum. Kalbim duracaktı.

Taeyang: My Girl klip çekimlerinde bir kız oyuncu Lee Suh Ra yı öptüm.

TOP: 7.sınıftayken Han Nehrinin yakınında kız arkadaşım ile öpüştüm.
Dudaklarına hafif bir öpücük kondurdum.

Seungri: 9.sınıftayken yağmurlu bir günde bir parkın üstünde kız arkadaşımı öptüm. Aniden göz temasımız oldu...ve sonra...

Daesung: 9.sınıfta kız arkadaşımla bir kafede. İkimizde birbirimizden hoşlanıyorduk.

S7: Cep telefonlarınızdaki hızlı aramanın 1 numarası kim ???

G-Dragon: Babam

Taeyang: Annem

Seungri: Evin numarası

Daesung: Annem

TOP: Annem

S8: Müzik dıışnda nelere ilgi duyardınız ? Yada müzisyen olmasaydınız ne olurdunuz ??

G-Dragon: Moda. Eğer müzisyen olamasaydım moda eğitimi almayı düşünürdüm.

Taeyang: Hayallerimde hep ünlü olmak vardı. Tam emin olamasamda bunu isterdim.

TOP: Modaya ilgim vardı. Çocukkende elbiselerimi çok severdim. Giysi satardım herhalde.

Seungri: Anaokulu öğretmeni olmak.

Daesung: Oyunlar. Ben çocukken Park Chan Ho'yu çok severdim
Beysbol oyuncusu olmayı hayal ederdim. Ya da papaz.

S9: Big Bang en cimri üyesi kimdir ?

Tae Yang !!! Biz hediyeler alıyoruz..Tae Yang onları bize vermez.. Odasına koyar

S10: Big Bang'in en korkutucu üyesi hangisidir.??

G-Dragon: Ben ?? İş zamanlarında olabiliyorum. Diğer üyeleri hiç sinirli görmedim. Çünkü işe odaklanmamız gerekiyor, kızgın olduğumuzda pratik düşünemiyoruz ve işler zorlaşıyor.

S11: Kim kimin kız olmasını dilerdi..??

G-Dragon: Seungri. O çok şirin.

Taeyang: Dae Sung! O çok gülümser ve iyi görünür. Ayrıca derin düşünceli biridir.

TOP: Onun tüm masumluğunu çalmak istiyorum.(Dae Sung'a diyor)

Seungri: GD !! Beni çok iyi tedavi ediyor.

Daesung: TOP ! O erkekçe ve herkese çok iyi davranıyor. Ben mi? Çok mu espri yaptığımı düşünüyorsun.. Ağzımı tıka ( Top'a diyor)

S12: Uyku alışkanlıklarınız varmıdır??

G-Dragon: Seung Ri'yi sıkıca tutarak uyurum. --- Röportaj 1 --- 219843

Taeyang: Çok rüya görürüm. Uykuya rüyayla başlarım.

TOP: Ben mi ? Gerçekten uyku alışkanlığım yok. Eskiden bir bardak su alarak uyurdum. Zaman zaman çevremdeki şeylere sarılarak uyuyorum.

Seungri: Ben çapraz uyurum çünkü GD sürekli beni tutar bunu önlemeye çalışıyorum. (çapraz uyku nasıl oluyor anlayamadım ama neyse) Dae Sung olsa bir köşeye iterdim.(haahaa GD ye kıyamıyor ^_^)

Daesung: Uyku alışkanlıklarım var. Ne şekilde yattıysam öyle uyanırım hareket etmem uyurken..

S13:TOP bize söyle !! nasıl bir diyet uyguladın !!!

Top: Evet bir diyet uyguladım. Sadece kalori konusunda dikkat ettim. Ben uzadıkça kilolarımın çoğunu kaybettim.

G-Dragon: Top'ın kalorilerini gerçekten hızlı hesaplayabiliriz.

Tae Yang: Hala istediği herşeyi yiyebiliyor !!

S14: Daesung için: İlk aşk hakkında bilgi verin!

Benim ilk aşkım tek taraflı oldu... 2.veya 3. sınıf başlarında onu sevmeye başladım.. Ve orta okula kadar yani 5 yıl onu sevidim. Ondan bir karşılık görmedim ama sevdim.Ona bir kelime söyleyecektim. (SARANGHAE !!) Ve sonunda vazgeçtim onun bir erkek arkadaşı vardı.. Güzel gülümseyen güzel bir kızdı.. Ama ilk bir kızla çıkmam 9.sınıfta oldu.

S15: Seung Ri için: Hangi hatalar var yani grup içinden en çok hangi hatalar başına geliyor ?? (yani diyoki en gıcık olduğun 5 şey ^^)

1.Giysilerimi asmam için en az yer bana veriliyor..

2.Ne zaman arabaya binsem hep arka koltuklarda oturmak zorundayım..

3.Biz programlara giderken hep kıyafet giyeriz.. Daha farklı kıyafetler giymek istiyorum.

4.Kıyafet seçerken en son bana seçtiriyorlar..Abimlerim hep en sona beni bırakıyorlar..

5. Benim tüm programlarım yöntiliyor.Evet bir yöneticimiz var. Ama apartmanda bizim programlara ben bakıyorum..

--- Röportaj 1 ---
1 sayfadaki 1 sayfası